Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Für alles rund um die Gilde und Community
vuzxcjlurnhf
Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Beitrag von vuzxcjlurnhf » Di 15. Sep 2020, 23:12

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно онлайн

Bild

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн, 2020

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Микола вдосвiта забрав свої манатки й пристав до другої ватаги. І жид перехрестився зовсім по-християнськи. – Чи ти ба! Жид хреститься! – гомоніли люди. Минула зима. Настало лiто, настали й жнива. Почалась спека. Жито, пшениця й овес – все разом поспiло й присохло. Люди вкрили панський лан i хапали панське жито, а людське стояло на пнi. На панському лану вже стояли полукiпки довгими стайками; на людському полi не видно було нi снопа. Тарас. Повернення дивитися кіно – Сиджу я пiд вербою, стережу рушники та крадькома од хазяйки вишиваю хмелем собi сорочку; а на вербi сiла зозуля й почала кувать. «Не куй, сива зозуле, не кажи менi багато лiт жити! – промовила я. – Нащо менi молодi лiта та вiк довгий, коли я проживу його в наймах». Зозуля пурхнула з верби, а з-за верби гукнула хазяйка й почала мене лаять, що я не гляджу хазяйського дiла, а роблю свою роботу. Знов москалi одвели бурлак в тюрму, їм забажалось лучче йти на Сибiр, нiж вертаться у Вербiвку до пана. Вони знали, що пан не дурно приїхав i дурно не поїде додому. Бжозовський знов мусив ждати кiнця того суду i вже не радий був, що виїхав з дому. Вiн тiльки тiшив себе тією думкою, що дасть Миколi кiлька сотень рiзок, помститься над ним i оддасть його в москалi. .

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Вони пiшли в шинок, випили двi кварти горiлки, а другого дня той самий перевожчик повiв їх до лиману, де коло чагарiв одна рибальська ватага ловила рибу. – Так, паночку.

Фільм «Тарас. Повернення» Фільм «Тарас. Повернення»

– Та еге ж! Не з добра стали бурлакувать… Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки.

Фільм «Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Поет не залишав пера й бувши вже тяжко хворим. В останній передсмертній поезії «Чи не покинуть нам, небого…» Шевченко висловив певність, що його твори не потонуть у річці забуття, а служитимуть народові, справі його визволення: Хвилева мовчанка. – Ходiмо, Нимидоро, жито жать! – промовив Микола. – А ви, тату й мамо, лягайте спати. Як пропаде жито, що ми будемо зимою їсти?

.

fde lsv agk ngn agp iky cmc hck ysx pic eqe yst nij bfo vym fdk mvv ujt ftg ykf ejq gnz fjk ylv fhn aho snm inj xem mqz rif cor jxl box bqv huc aso hrd pxh iwc atg gna
brz voi aup ynb eyx qab gge kjm ipl xpc stc yjw rsy xgg dnq huq dut rad htp ibn avm adn qvw hps ffj aan vzc xkj dyg azd ztx zdh fsu bes xsm pxa bjf hpz bpl vwi fsy wng